Online Psikoloji Atölyesi: Kendi Başınalık

10 Mayıs 2020, 12.00-14.30

“Kendi Başınalık” adlı psikoloji atölyesi, 10 Mayıs Pazar günü, 12.00-14.30 saatleri arasında, Uzman Psikolog Merve Tarhan yürütücülüğünde Zoom üzerinden gerçekleşecek.

Açıklama

Yalnızlık ve kendi başınalık, aynı şeyler mi? Winnicott, “kendi başına olma kapasitesi” derken neden söz ediyordu? İnsan kendi kendine yetebilir mi? Kendi başınalığın sanatsal üretime nasıl bir katkısı var?

Kendi başınalık konusu son zamanlarda hiç olmadığı kadar gündemimizde. Çünkü vaktimizin çoğunu evde geçiriyoruz. Oysa kendi başınalığımızın tarihi çok daha eskidir.

Uzman Psikolog Merve Tarhan ile psikoloji atölyesinde bu kez de “kendi başınalık” üzerine konuşacağız.

yürütücü

Merve Tarhan, klinik psikolog/psikoterapist. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Ardından, University of Hawaii’de tam burslu olarak doktoraya kabul edilmiş, doktora süresince yine University of Hawaii’de araştırma görevlisi olarak çalışmış, lisans düzeyinde ders anlatmıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de psikoloji atölyelerini sürdürmekte olup, bireysel yetişkin alanında danışanlarını görmeye devam etmektedir. Hikayeler yazmakta ve yaklaşık yedi yıldır arjantin tango ile ilgilenmektedir.

kayıt ve ödeme

• Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.
• Kaydınızın gerçekleşmesi için “kayıt ol” butonuyla açılan formu eksiksiz doldurmanız gereklidir.
• Ödemeler kredi/banka kartıyla online olarak veya havale/EFT yoluyla yapılabilir.
• Kredi kartıyla yapılan ödemelerde taksit imkânı vardır.
• Atölyeye katılım kontenjanla sınırlıdır.