Zihin Haritaları Atölyesi

23 Haziran 2021, 20.00-22.00

Zihin Haritaları (Mindmapping) tekniğiyle tanışmak isteyenler için Tony Buzan lisanslı eğitmeni Aydan İndere ile interaktif atölye başlıyor.

23 Haziran Çarşamba günü, 20.00-22.00 saatleri arasında Zoom üzerinden gerçekleşecek Zihin Haritaları Atölyesi’ne katılarak zihin haritalandırmayı deneyimleyerek öğrenebilirsiniz.

Açıklama

Zihin Haritaları (Mindmapping), Tony Buzan tarafından geliştirilmiş, günümüz iş dünyasında Bill Gates başta olmak üzere birçok iş insanının da kullandığı bir not üretme ve yaratıcı düşünme tekniğidir. Temelinde beyni tüm kapasitesiyle kullanmayı hedefler. Bireylerin motivasyonlarını ve hedef odaklı çalışma prensiplerini, iş ve özel hayatlarında daha verimli kullanmalarını sağlar.

Zihin Haritaları; iş yönetimi, planlama, zaman yönetimi, hedef belirleme, bireysel ve grup yaratıcılığı, karar verme süreçleri, problem çözme, hafıza ve iletişim gibi birçok alanda yetkinlik kazanmanıza yardımcı olurken; üretkenlik ve yaratıcılık gerektiren tüm düşünsel aktivitelerde de size yardımcı olur. Eğlenceli ve renkli bir öğrenme tekniği olarak, hayatınızın her alanını kolaylaştırır.

Atölye Konuları

• Görsel Düşünme Nedir?
• Öğrenme Nasıl Gerçekleşir?
• Beynimizin Potansiyeli ve Zihin Haritaları ile Bağlantısı
• Zihin Haritaları Tanımı ve Kullanım Alanları
• Zihin Haritaları Nasıl Oluşturulur?
• Zihin Haritaları Uygulamaları

Kazanımlar

Katılımcılar, zihin haritalandırmayı deneyimleyerek kendi hayatlarında uygulayabilme yetisini kazanacaklardır. Bununla birlikte stratejik ve analitik düşünme, bilgi edinme, not tutma ve üretme, sunum yapma, hedef oluşturma, zamanı verimli kullanma, planlama yapma alanlarında farkındalığa sahip olacaklardır.

Kimler Katılabilir?

İş hayatında ve sosyal hayatta farkındalık kazanmak, yaratıcı ve farklı bir düşünme tekniği ile tanışmak isteyen herkes.

Sertifika

Atölyeye katılan herkese LinkedIn uyumlu, dijitalde görüntülenip paylaşılabilen akıllı sertifika verilecektir.

yürütücü

 

Aydan İndere
Zihin Haritaları Eğitmeni

 

İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. DHL ile başlayan kariyer hayatına satış ve pazarlama alanında devam etti. Kendi kişisel gelişimi amacıyla keşfettiği Zihin Haritaları yolculuğunu 2018 yılında Tony Buzan Lisanslı Mindmapping Eğitmenliği ile sürdürerek, bu renkli tekniği “mindincolorlab” markasıyla herkese tanıştırmayı amaç edindi. Halen yetişkinlere, kurumsal profesyonellere ve çocuklara eğitim, danışmanlık ve atölyeler düzenlemektedir.

kayıt ve ödeme

• Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.
• Kaydınızın gerçekleşmesi için “kayıt ol” butonuyla açılan formu eksiksiz doldurmanız gereklidir.
• Ödemeler kredi/banka kartıyla online olarak veya havale/EFT yoluyla yapılabilir.
• Kredi kartıyla yapılan ödemelerde taksit imkânı vardır.
• Atölyeye katılım kontenjanla sınırlıdır.