Online Psikoloji Atölyesi: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma

31 Mayıs 2020, 12.00-14.30

“Karanlık Sanatlara Karşı Savunma” adlı psikoloji atölyesi, 31 Mayıs Pazar günü, 12.00-14.30 saatleri arasında, Uzman Psikolog Merve Tarhan yürütücülüğünde Zoom üzerinden gerçekleşecek.

Açıklama

Duygusal manipülasyon nedir? İlişkide manipüle edildiğimizi anlayabilir miyiz? İstismara karşı sınırlarımızı nasıl koruruz? İnsan kendini manipüle edebilir mi? İçimizdeki karanlık tarafla nasıl mücadele edeceğiz?

Uzman Psikolog Merve Tarhan ile “Karanlık Sanatlara Karşı Savunma”da duygusal manipülasyon, istismar ve içimizdeki karanlığı konuşacağız.

yürütücü

Merve Tarhan, klinik psikolog/psikoterapist. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Ardından, University of Hawaii’de tam burslu olarak doktoraya kabul edilmiş, doktora süresince yine University of Hawaii’de araştırma görevlisi olarak çalışmış, lisans düzeyinde ders anlatmıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir’de psikoloji atölyelerini sürdürmekte olup, bireysel yetişkin alanında danışanlarını görmeye devam etmektedir. Hikayeler yazmakta ve yaklaşık yedi yıldır arjantin tango ile ilgilenmektedir.

kayıt ve ödeme

• Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.
• Kaydınızın gerçekleşmesi için “kayıt ol” butonuyla açılan formu eksiksiz doldurmanız gereklidir.
• Ödemeler kredi/banka kartıyla online olarak veya havale/EFT yoluyla yapılabilir.
• Kredi kartıyla yapılan ödemelerde taksit imkânı vardır.
• Atölyeye katılım kontenjanla sınırlıdır.