Özgün Kariyer Tasarımı

9 Kasım 2020, 19.00-22.00

Deneyim tasarımcısı Azra Betül Erdoğdu, yetkinliklerinizi ve hayal ettiklerinizi birleştirerek kariyer anlamında kendiniz için en iyi olanı ortaya koymanızı kolaylaştıracak bir atölye tasarladı. Kendinize özel bir canvas çalışması yapacağınız ve stratejik bir plan oluşturarak özgün bir yol haritası elde edeceğiniz Özgün Kariyer Tasarımı atölyesi, 9 Kasım Pazartesi günü, 19.00-22.00 saatleri arasında, Zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek.

Açıklama

İçinden geçtiğimiz dönem, bize pek çok yeniliği beraberinde getirdi. Yaşadığımız deneyimler, bize farklılaşmanın ve hem kendimize hem de diğerlerine iyi gelmenin ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

İş ve yaşamın bütünleştiği bu yeni düzende; bir şirketin çalışanı olmanızdan veya kendi işinizi yapıyor olmanızdan bağımsız, kendiniz için en iyi olanı bütünsel ve eşsiz bir şekilde ortaya koymanız önem kazanıyor.

Özgün Kariyer Tasarımı ile, bugüne dek biriktirmiş olduğunuz her yetkinliği ve bundan sonrası için hayal ettiklerinizi harmanlayarak, kendinize ve diğerlerine iyi gelecek bir yol çizebileceksiniz. Böylelikle, size özgün ve kendinizi gerçekleştirebileceğinizi düşündüğünüz tüm seçenekleri belirlemiş ve hayal ettiklerinize büyük bir adım atmış olacaksınız.

Nasıl?
Stratejik modeller, tasarım modelleri, kariyer koçluğu, kişisel marka oluşturma gibi farklı disiplinlerden beslenerek oluşturulan ‘özgün kariyer tasarımı’ modeliyle, kişiler kendilerine özel bir canvas çalışması yapacaklar ve stratejik bir plan oluşturarak, özgün bir yol haritası elde edeceklerdir.

Kazanımlar:
– Kişiye özgü iş-yaşam canvas çalışması
– Stratejik yol haritası
– Kolaylaştırıcı ipuçları

Tasarım Yolculuğunuz:
1. Adım: Kendini Keşfet
2. Adım: Bugün’ü Tanımla
3. Adım: Yarın’ı Tanımla
4. Adım: Bugün’den Yarın’a Yol Haritasını Çiz
5. Adım: Yolculuğunu Kolaylaştır (İterasyonlar ve Katalizörler)

yürütücü

Azra Betül Erdoğdu, müşteri deneyimi, çalışan deneyimi, öğrenme deneyimi ve insan deneyimi (kişisel koçluk şapkasıyla) konularında tecrübeye sahip bir deneyim tasarımcısıdır. Bireyler ve kurumlar için sürdürülebilir, eşsiz modeller ve yolculuklar tasarlar.

Eğitimi Endüstri Mühendisliği üzerine olup, eş zamanlı Etkileşim Tasarımı konusunda da öğrenim gördü. Bunlara ek olarak, yüksek lisansını Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine tamamladı. Son yıllarda ise kariyer koçluğu üzerine uzmanlaşmak adına koçluk eğitimi aldı.

Kişisel kariyeri sırasında çeşitli roller üstlenmiş olup, özellikle strateji oluşturma/yönetme, program/proje yönetimi, deneyim ve hizmet tasarımı üzerine uzun yıllar çalışmıştır. Şimdilerde, “A.Designer” adlı şirketine liderlik ederek, eşsiz deneyim tasarımı modelleri ve yolculuklarıyla kurumların iş modellerini ve bireylerin hayatlarını ve işlerini dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Sanat, tasarım ve müzik dolu bir hayattan keyif alıyor. Ona ayrıca kampta, seyahatte ve gurme yemek pişirme faaliyetlerinde rastlayabilirsiniz.

tr.azrabetul.co

kayıt ve ödeme

• Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur.
• Kaydınızın gerçekleşmesi için “kayıt ol” butonuyla açılan formu eksiksiz doldurmanız gereklidir.
• Ödemeler kredi/banka kartıyla online olarak veya havale/EFT yoluyla yapılabilir.
• Kredi kartıyla yapılan ödemelerde taksit imkânı vardır.
• Atölyeye katılım kontenjanla sınırlıdır.